TrkeTREnglish (UK)Frenchfr-FRNederlandsNLGermanDE-CH-AT

Türsab belgeli A Grubu Seyehat Acentamız 2008 yılında Bodrum da Deniz Altıntaş ve Sabina Tyrko Altıntaş tarafından aile işletmesi olarak kurulmuştur. Acentacılık faaliyetimize Bodrum Günlük Turları ile başlayıp her geçen gün hizmetlerimize mavi tur, otel rezervasyonu, araç kiralama, havaalanı transferi ve günlük yazlık kiralık villaları ekledik. 2013 senesinde Volkan Çiçek acentamıza ortak olarak katılmıştır. Acentamızın özvarlığı olarak bünyemize dahil ettiğimiz günlük tur teknelerimiz ile kaliteli ve müşteri odaklı günlük mavi turda da her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz, Bodrum'a yakışır günlük mavi tur teknelerimiz ile her geçen gün ürün ağımızı arttırıyoruz.
     Acenta sahibi olarak Bodrum'un yerlisi olduğumuz için asıl amacımız Bodrum ' da turizme yenilikler katabilme isteği ve yalansız , doğru bilgi vererek acentacılık faaliyetini bir Bodrum'lu ' ya yakışır bir şekilde sürdürmektir.

İLETİŞİM

  • Gümbet Mahallesi Ethem Kaptan Sokak No: 6 Gümbet / Bodrum
  • + 90 554 823 90 50 - Ufuk
  • + 90 532 386 29 29 - Volkan ÇİÇEK
  • + 90 554 823 90 50 - KONTAKT PO POLSKU

İletişim Formu

SOSYAL MEDYA

We have 49 guests and no member online

HAKKIMIZDA

Türsab belgeli A Grubu Seyehat Acentamız 2008 yılında Bodrum da Turizm işletmesi olarak kurulmuştur. Acentacılık faaliyetimize Bodrum Günlük Turları ile başlayıp her geçen gün...

Detaylar...